HK uchylno przesuwne

HK uchylno przesuwne

System uchylno-przesuwny dostępny jest we wszystkich profilach Comfort. Największą popularnością cieszą się systemy HK S oraz HK Z, ze względu na funkcjonalne sterowanie klamką (w systemie HK Z skrzydło jest przesuwane oraz domykane wyłącznie za pomocą klamki). Dużą zaletą jest także możliwość uchyłu skrzydła.

System HK w drewnie:

System HK uchylno przesuwne dostępny jest w profilach COMFORT 68mm, 78mm, 90mm.

Dodatkowa opcja to Alu + drewno. Gdzie połączenie aluminium z drewnem stanowi doskonałą ochrone przed zewnetrznymi warunkami atmosferycznymi.

Alu + drewno
Comfort 68
Comfort 78
Comfort 90
System HK w aluminium:

System przsuwny aluminiowy w profilach MB 104, 86, 70, 60. To rozwiązanie dla osób pragnących bardziej nowoczesnego designu.

Systemy aluminiowe spełniają wszystkie wymogi izolacyjne nawet przy dużych elementach uchylno przesuwnych.

MB 104
MB 86
MB 70
MB 60
Systemy HK znajdują zastosowanie nie tylko w drzwiach balkonowych przesuwnych, ale także w oknach!

Niezwykle skutecznie sprawdzają się w pomieszczeniach gdzie nie ma możliwości rozwarcia skrzydła.

Skutecznie sprawdza się w kuchni, gdzie może pojawiać się problem z rozwarciem okna. Tego typu okna świetnie zdadzą egzamin również w łazienkach.

PATIO 003
Sposoby otwierania:

System HK to najlepszy sposób na połączenie wnętrza  z jego otoczeniem zewnętrznym, nie pomijając walorów wizualnych. To dobra i warta uwagi inwestycja, która staje się coraz bardziej popularna wśród klientów. Do dyspozycji klientów jest kilka wariantów sposobów otwierania drzwi balkonowych. Dają możliwość większych aranżacyjnych pomieszczeń- nie potrzeba miejsca na ruch skrzydeł typowych drzwi rozwiernych. gwarantuje pełen widok na otaczający krajobraz, stanowi niebanalny element wystroju wnętrza.

Mechanizm sterowania klamką
Dostępny z uchyłem